KOLTUK YIKAMA
Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır.
Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir.
Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmalıyız.
Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ...

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltugun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.
Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır.
Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olucaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir..

Kanepe Yıkama - Çekyat Yıkama - Koltuk Yıkama - Sandalye Yıkama - Yatak Yıkama - Yerinde Halı Yıkama ; Verdiğimiz bu hizmetlerin hepsi %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmetinize sunulur. 

Ankara 'nın A dan Z ye bütün semtlerine  aynı hizmeti veren EYLÜL KOLTUK YIKAMA sektörde rakipsizliğini bir kere daha kanıtlamıştır.
Ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşan domuz gribinden korunmanın en önemli yollarından bir tanesi hijyendir.
Domuz gribi virusu koltuk kumaşlarında rahatça yuvalanabilmektedir. Bundan kurtulmanın yoluda evinizde sağladığınız hijyeni koltuklardada sağlamaktır. 
 
EYLÜL KOLTUK YIKAMA  servisi size %100 hijyen garantisi vermektedir.

Koltuk Yıkama firmamız size garantili yıkama hizmeti vermektedir. Yıkadığımız koltuklarda kesinlikle hiçbir mikrop barınamaz. Koltuk yıkama şampuanlarımızı bu doğrultuda seçmekteyiz.
Koltuklarınızda kesinlikle renk solması yada renk açması gibi bir durum söz konusu değildir.  
1 sene içerisinde Ankara da koltuk yıkama firmamız ortalama olarak
1000 - 1200 koltuk takımı yıkamaktadır.
Bu büyük rakam içerisinde hiç bir koltukta böyle bir durum yaşanmamıştır.
Bizi tercih eden hiçbir müşterimiz pişman olamamıştır.
Birçok müşterimizle uzun zamandır çalışıyoruz. Sizi memnun etmenin en önemli yolu olan kusursuz hizmet vermenin sorumluluğu bütün personellerimize tek tek aşılanmıştır.

Koltuk yıkama firmamız garantili yıkama hizmeti sunar,hijyen sunar, kalite sunar, 
EYLÜL KOLTUK YIKAMA size sağlıklı yaşam alanları sunar.
Kısacası siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen herşeyi sunar.