Stor Perde Ankara

Stor Perde Yıkama

Son zamanların en çok tutulan perdesi kuşkusuz stor perdeler. Önceden belli bir kesimin kullandığı bu perdeleri artık tüm evlerde görebiliyoruz. Bu nedenle evde vermiş olduğumuz yıkama hizmetlerine uzun bir süre önce stor perde yıkama hizmetini de ekledik. Bu hizmetimizde iki türlü yıkama şeklimi var. Bunlardan ilki evde yerinde yapılan stor perde yıkama, diğeri ise fabrikada yapılan stor perde yıkama işlemidir.

ANKARA EVDE STOR PERDE YIKAMA

Evde stor perde yıkama hizmeti oldukça pratiktir. Evlerin perdesiz kalmaması için bu hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz uygun yıkama makineleri ve stor perde yıkama şampuanları ile evlerinize gelerek stor perdelerinizi evde yıkıyorlar. Stor perdeleriniz duruma göre asılı oldukları yerde,bir diğer yöntemde uygun yer var ise yere serilerek temizlenmekte ve de uygun makineler ile durulanarak temizlenmektedirler.

ANKARA STOR PERDE YIKAMA FABRİKASI

Stor perde yıkama fabrikası Ankara genelinde hizmet vermektedir. Bu hizmetimizde aynı halı yıkama servislerinde olduğu gibi, storlarınız evinizden alınarak araçlarımız ile stor yıkama firmasına taşınırlar. Firmamızda uygun yıkama şekilleri yapılarak temizlenirler. Storlarınız kuruduktan sonra ütülenerek paketlenirler. Uygun olduğunuz gün teslim edilmek üzere size getirilirler. Yerlerine asılarlar ve teslimat tamamlanır. Ankara’da tüm ilçelerde stor perde yıkama hizmetini ANKARA STOR PERDE YIKAMA firması olarak itina ile yapmaktayız.

ANKARA ZEBRA STOR PERDE YIKAMA

Zebra stor perde yıkama hizmetimiz diğer stor yıkamalara göre biraz daha farklıdır. Zebra storlar diğerlerine göre çok daha hassas perdelerdir. Bu perdeler özenle ve hassasiyetle yıkanarak zarar görmesi engellenmelidir. Bizler zebra stor perdelerinizi bu hassasiyetle temizliyoruz. Detaylı temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

STOR PERDE YIKAMA FİYATLARI

Stor perdelerinizin fiyatlandırmaları m2 ve cins olarak hesaplanmaktadır. Stor perdeleriniz evlerinizde alınırken yada yerinde yıkama yapılmadan önce size stor perde yıkama fiyatları hakkında bilgi verilmektedir. Ortalama olarak klasik stor perde yıkama fiyatı 10 TL/m2Zebra stor perde yıkama fiyatı 15TL/m2 fiyatlarından yıkanmaktadır. Bu fiyatlar tahmini fiyatlardır. Bu fiyatlar aşağı yada yukarı oynayabilmektedir. Bir çok stor perde çeşiti vardır ve en doğru fiyatlandırma stor perdeler görülerek yapılabilmektedir.