HAKKIMIZDAŞİRKET PROFİLİ

2009 Yılında Koltuk Yıkama Hizmeti İle Sektöre Giriş Yapan EYLÜL HALI KOLTUK YIKAMA,

Firmamız Temizlik hizmetleri çalışmalarını profosyonel ekip ve ekipmanları ile siz müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını uygulamakatadır. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan EYLÜL HALI KOLTUK YIKAMA ,  internet sitemiz üzerinden müşterilerine hizmet vermeden önce yapılacak hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme imkanı sunuyor.

Temizlik hizmetleri anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ve talepleri ile profesyonel birikimimizi ortak bir paydada buluşturmaktır . Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli deneyimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son teknolojik gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanmaktadırlar.

EYLÜL HALI KOLTUK YIKAMA kapsamında Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. 

 Misyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz HALI KOLTUK YIKAMA TEMİZLİK SEKTÖRÜNDE , teknolojinin getirdiği tüm imkanları ve yenilikleri uygulayan, güvenilir, başarı odaklı ve kaliteli hizmet veren, müşterilerinin haklarına saygılı ve EYLÜL HALI KOLTUK YIKAMA Olarak nitelikli profosyonel çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Ankara Eylül Halı Koltuk Yıkama  kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, zamınında iş teslimatı, güler yüzlü kadro, teknolojik çözümler, çözüm ortaklığı, geniş hizmet ağı, güvenilirlik, hijyen, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncü kuruluşdur.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

HALI YIKAMA 

Keçiören Halı Yıkama I Etlik Halı Yıkama I YeniMahalle Halı Yıkama I BatıKent Halı Yıkama I Esertepe Halı Yıkama I Bağlum Halı Yıkama I Varlık Mahallesi Halı Yıkama I Yeni Ziraat Mahallesi Halı Yıkama I Çayyolu Halı Yıkama I Mustafa Kemal Mahallesi Halı Yıkama 

KOLTUK YIKAMA 

Eylül Halı Koltuk Yıkama Olarak 
KOLTUK YIKAMA I KANEPE YIKAMA I ÇEKYAT YIKAMA I YATAK YIKAMA I L KOLTUK YIKAMA I YORGAN YIKAMA I BATTANİYE YIKAMA Hizmetlerini Ankara Merkez İlçelerde Hizmet vermektedir.ANAHTAR KELİMELER 
Ankara Halı Yıkama I Ankara Koltuk Yıkama I Keçiören Halı Koltuk Yıkama I Etlik Halı Koltuk Yıkama I Yenimahalle Halı Koltuk Yıkama I Batıkent Halı Koltuk Yıkama